Jaunums! Toņu sensors Sikkens Color Sensor

Ar jauno toņu sensoru noskaidro toņa atbilstību toņa
kodam tikai dažās sekundēs!

Tris vienkarši soļi toņu atbilstības definešanai ar jauno toņu sensoru
Sikkens Color Sensor:

Iegādājies šeit: https://amurs.lv/katalogs/bvmija/krsas-lakas-antiseptii/pigmenti-koloranti/krsas-tou-sensors-sikkens-6373043/

Pievienots: 2020-07-29 13:52:48
Lasīt vairāk
Isover elastīgās izolācijas produktiem virkne izmaiņu un uzlabojumu

Isover elastīgās celtniecības izolācijas produktiem ir veikta virkne uzlabojumu un izmaiņu. Pateicoties šiem uzlabojumiem, siltināšana paliks vēl efektīvāka, jo materiāla montāžu varēs paveikt ātrāk un ērtāk, izstrādājumi radīs mazāk putekļu un samazinās ādas kairinājumu.

Pievienots: 2020-06-11 13:47:40
Lasīt vairāk
3D projektēšana

Mūsdienās 3D projektēšana kļūst arvien aktuālāka, tāpēc bauroc uzsāka produkcijas integrāciju 3D projektēšanas programmās. Pirmajā integrācijas posmā viņi sagatavoja vispieprasītākās sienas konstrukcijas, kuras var lietot Revit projektēšanas programmā, un vēl bauroc izstrādājumi ir pieejami arī digitālajā katalogā ProdLib. Lai atvieglotu projektētāju darbu, bauroc pievienoja sienu konstrukciju un mezglu rasējumus DWG formātā. Tie paši rasējumi ir pieejami arī PDF formātā. Programmā var iepazīties ar bauroc bloku tehniskajiem parametriem, kā arī lejupielādēt produktu atbilstības deklarācijas (DoP).

Pievienots: 2020-06-11 13:41:14
Lasīt vairāk
Ja dzīve piespēlē citronus, pagatavo limonādi!

Tikkurila 2020. gada tonis ir H300 Lemonade – samtaini dzeltens tonis, kas atsauc atmiņā maigu rītausmas dvesmu.

H300 Lemonade liks justies kā laiskā brīvdienas rītā, kad gaisma ved pretī jaunai dienai un gaiss ir atspirdzinoši svaigs. Šis gardais tonis, ko Tikkurila izvēlējās sadarbībā ar Juslin-Maunula dizaina apvienības modes dizaineri Lauru Džaslinu (Laura Juslin) un arhitekti Liliju Maunulu (Lilli Maunula), ir visiem pieejams un pietiekami maigs, lai to izmantotu dažādos interjera stilos, sākot ar klasiku un beidzot ar kantri.

Interjera dizainā jau ilgi ir dominējuši pieklusinātie zemes toņi, tomēr ir pienācis laiks drūmo gaisotni atsvaidzināt ar ko jaunu. Tas ir kā svaiga gaisa malks un kā atgādinājums par to, cik spēcīgs ir viss pozitīvais, jo gaisma pastāvēs vienmēr. Turklāt ir arī pārmaiņu spēks – ne tikai mājās, bet arī visā pasaulē.

“Gada tonis simbolizē labu garastāvokli un optimismu,” norāda Juslin-Maunula. “Tieši tas ir pašlaik vajadzīgs.”

 

Pievienots: 2020-06-11 13:38:20
Lasīt vairāk